Alışveriş Sepeti

SEPETİNİZDE
Ürün Bulunmuyor!

Ürün Grupları

 
    ANA SAYFA > Zayıflatıcı Ürünler > Zayıflama Tabletleri


 
   
Garlica Sarımsaklı Zayıflama Takviyesi

      Stok Durumu

Stokta Bulunmuyor

      Marka

GARLİCA

      Stok Kodu

ec269

      Satış Fiyatı

65  TL

      Havale İle %5 İndirimli

61,75 TL 
  Garlica Sarımsak Kapsülü. Tanıtımını yaptığımız ürün hakkında; Nedir, kullanımı, eczane, eczanelerde, satış, sipariş, yorum, yorumları, yan etkileri, nasıl kullanılır, forum, nerden alınır, nerede satılır, satışı, siparişi, satın al, satış yerleri, fiyat, fiyatı, fiyatları, satın alma, satan eczaneler, eczanelerde satılan, doğal, bitkisel, faydaları, hakkında, içeriği, İstanbul, İzmir, bursa, adana, Antalya, Ankara, ilaç, kullanım şekli, ucuz, ürünleri. istanbul olmak üzere tüm semtlere Bakırköy, Bahçelievler, Fındıkzade, Fatih, Zeytinburnu,Esenler,Güngören, merter, Cevizlibağ, Topkapı, Eyüp, Rami gibi Avrupa yakasındaki semtlere bir saat içinde teslimat yapılır. Anadolu yakasına Kadıköy, İçerenköy, Bostancı, Kartal, Pendik, üsküdar, Beykoz, kavacık semtlerine maksimum 3 saat içinde teslimat yapılır. Cinsel sağlık konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile sizlere hizmet vermeye 7/24 online satışımızla devam ediyoruz.
 
   

Garlica Sarımsak Kapsülü

 

 

 

www.eczanesiparis.com GÜVENCESİYLE SAĞLIKLI ZAYIFLAMAK VE KİLO VERMEK ÇOK KOLAY.

Garlica Sarımsak Kapsülü

İçeriğindeki yağ yakıcı özelliğinin yanında alınan gıdalarda bulunan yağı bloke ederek kana karışmasını engelleyerek vücuttan dışarı atar. Diyet yapmadan zayıflatır.

Şimdiye kadar kullandığımız ve vücudumuza birçok yararlı olan sarımsağın zayıflattığı pek bilinmiyordu ta ki Angeline Jolie nin bir Afrika gezisinde öğrendiği sarımsak katkılı çay ile doğumdan sonra 3 hafta içerisinde yemek tüketip çocuk emzirdiği halde 11 kilo vermesi sarımsağın zayıflamadaki önemini gündeme getirdi.

Sarımsak ve Faydaları:

Sarımsak tüketenlerde, mide, bağırsak, prostat, gırtlak ve meme kanserinin daha az görüldüğü yapılan araştırmalarla tespit edilmiştir. Sarımsağın yapısında bol miktarda su, şeker içeren karbonhidratlar, kükürt bileşikleri, protein, lif ve serbest amino grup asitler bulunmaktadır.Sarımsak içerisinde ayrıca yüksek miktarda fosfor, potasyum, kükürt, çinko, orta miktarda selenyum, A ve C vitaminleri ile az miktarda da kalsiyum, magnezyum, sodyum, demir, manganez ve B kompleks vitaminlerini içermektedir. Uygarlık tarihi boyunca sarımsağın tıp alanında özellikleri değerlendirilmiş ve birçok hastalığın tedavisi amacıyla kullanılmıştır.

Sarımsağın bugün de atardamarları etkileyen hastalıklar, kanser, bağışıklık sistemi bozuklukları ve ağrılı eklem hastalıkları gibi birçok kronik hastalığın önlenmesi ve tedavisi amaçlı kullanılmaktadır Sarımsağın en önemli biyokimyasal özelliklerinden biri, vücuttaki zehirli toksin maddeleri atmaya yardımcı olma (antioksidan) potansiyelidir. Sarımsağın bu özelliğinin, içinde bulunan organik kükürt bileşiklerinden kaynaklandığı düşünülmektedir. Çiğ sarımsakta da antioksidan potansiyel vardır, ancak yüksek dozları kalp, karaciğer ve böbreğe toksin etkiler gösterebilmektedir.

Kansere Etkisi

Sarımsağın, organizmada birçok işlevi olduğu gösterilen, insan vücudunda doğal olarak üretilen nitrik oksidi artırıcı etkisi bulunmaktadır.

Bu mekanizmalar sarımsağın damar sertliği ve hipertansiyon tedavisi ile koruyucu önlem rollerini açıklamaktadır. Sarımsağın çeşitli mekanizmalarla kanser yapıcı etkenleri engelleyebileceği, bağışıklık sisteminin baskılanmasını önleyerek de kansere karşı yararlı olabileceği bilinmektedir. Sarımsak yıllardır kardiyovasküler hastalıkların tedavisi için kullanılmaktadır.

Sarımsakta çok sayıda değişik insan bağışıklık sistemini güçlendiren ve hatta dengeli bir beslenmeyle alındığı takdirde çeşitli kanser risklerini azalttığı bilinen kimyevi madde (fotokimyasal) bileşiklerde önemli oranda bulunur.

Sarımsağın özellikle antioksidan özellikleri kükürt bileşiklerinden başka içerdiği, özellikle meyve ve sebzelerde yaygın olarak bulunan renk maddelerinin bazılarından kaynaklanmaktadır. Bu maddelerin diyetle alımı, koroner arter hastalığı ölüm riski ile ters yönde ilişkili bulunmuştur. Çalışmalar sarımsak tüketiminin artırılmasının, kanser görülme sıklığıyla yakın ilişkili olduğunu göstermiştir. Yapılan çalışmalar, çiğ ya da pişirilmiş sarımsak tüketimi ile mide, bağırsak, prostat, gırtlak ve meme kanseri arasında ters ilişki olduğu sonucunu göstermektedir.

Yapılan bilimsel çalışmalar ışığında, sarımsağın diyetle tüketiminin özendirilmesi ve önerilmesi, kanser ve kalp damar sistemi rahatsızlıkları gibi kronik hastalıklardan korunmada yararlı olacaktır. Sağlıklı beslenme programında tüm sebzeler ve meyveler gibi sarımsağın da yeri önemlidir. Her birey sarımsak tüketimine dikkat ederek, mutlaka bu ürünü beslenme alışkanlıkları içerisine yerleştirmelidir.

Yeşil Çay Ekstresi (Green Tea Extract)

Yeşil Çay vücut sistemini güçlendirir. Total kolesterol seviyesini azaltır. HDL ve LDL (iyi huylu ve kötü huylu kolesterol) dengesiniz düzenler. Kan basıncını azaltıcı özelliği ile hipertansiyonda etkilidir. Yeşil çayın pıhtılaşmayı engelleyici özelliği vardır.

Anti Bakteriyel özelliktedir. Bakterilerce oluşturulan diş plaklarının oluşumunu engeller. Yeşil çay yüksek oranda C vitamini içerdiğini için sıksa kullanılan bir bitkidir. İçeriği sayesinde zayıflamaya yardımcı olur.

Mavi Yeşil Yosun (Spirulina)

Spirulina mavi yeşil alglerden mikroskobik bir yosun türü. Aslında ona asrın süper gıdası denilse de, geçmişi yüzyıllar öncesine dayanıyor Basit bir su yosunu görüntüsündeki spirulina, doğadaki en zengin biyolojik değerde bitkisel proteine sahip olan besindir. İçerdiği protein oranı %65 ki bu rakam en yakın rakibi olan soya fasulyesinin yaklaşık 2 katıdır.

Doğadaki en zengin organik demir oranına sahiptir. Spirulina nın içeriği ve faydaları saymakla bitmez. işte bazıları Vitamin, kalsiyum ve protein deposu, bağışıklık güçlendirici, AİDS’e karşı pozitif etkili, radyasyonu vücuttan temizleyebilen, mide, karaciğer, kalp ve damar dostu, yan etkisiz, kan hücrelerini arttırıcı, antidepresan etkili, enerji verici, antioksidan, tokluk hissi vererek zayıflamaya yardımcı olur.

Kuşburnu Ekstresi (Rose Hip Extract)

İçerdiği çeşitli vitaminlerle tam bir şifa kaynağı. 100 gram kuşburnunda 500 ile 1700 miligram C vitamini bulunuyor. Kuşburnunda ayrıca A, B1, B2, K, P vitaminleriyle Protein, Mineraller, potasyum, Sodyum, kalsiyum, Magnezyumfosfor, meyve asitleri ve şeker bulunuyor. Kuşburnu, bulaşıcı hastalıklara ve soğuk algınlığına karşı, bedenin savunma sistemlerini güçlendiriyor, genel güçsüzlüklere ve yorgunluklara karşı da kullanılıyor.

Besleyici ve güçlendirici, hafif müshil, idrar söktürücü özelliğiyle kabızlık ve safrakesesi, böbrek ve mesane rahatsızlıklarında rahatlık sağlayan kuşburnu ayrıca, böbreküstü bezlerini çok olumlu etkileyerek önemli Hormonların üretimine destek sağlıyor.

Kuşburnu, yara iyileştirici ve kanı temizleyici özelliğinin yanı sıra böbrek ve idrar yolu taşları ve kumlarında, kanlı idrarda, gut hastalığında, soğuk algınlığı ve gripte, bitkinlik durumlarında, rahim kanamasında, mide kramplarında, yanıklarda, yaralarda, yağlı yemeklere karşı duyarlılık durumlarında da kullanılıyor.

Kan yapıcı, tansiyon düzenleyici, vücudun hastalıklara karşı direncini artırma gibi özelliklerinin yanı sıra Hemoroit ve ülser gibi hastalıklarda da yararlı oluyor. Çok yoğun vitamin zenginliği nedeniyle gözlerin dostu olan kuşburnunu ayrıca zayıflamaya yardımcı olur.

Meyve Kabuğu Ekstresi (Garcinia Mangostana)

Anavatanı Malaya yarım adası ve Sunda adaları olan bir meyve olur Durian gibi yalnız yağışlı tropik ülkelerin bir ürünüdür. Dünyanın en lezzetli meyvelerindendir. Üzerindeki kabuğun yumuşak lifleri ile meyve etine yapışık ve genellikle çimlenme yetenekleri olmayan birer ve büyücek çekirdekleri vardır. Meyvenin eti ekşi-tatlı ve keskin kokuludur. Bu koku biraz üzüm ve ahududuna benzemekle beraber bu meyvenin en önemli özelliği metopolizmayı hızlandırır tok tutar açlık hissini bastırır ve yağ yakıcıdır.

Sinameki (Cassia Angustifolia)

Baklagillerden sıcak bölgelerde yetişen bir bitkidir. Bu bitkinin yapraklarından elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir maddedir. En büyük özelliği Mide ve Bağırsakları yumuşatır ve çalıştırır. Kalbi kuvvetlendirir, Soğuk ve sıcaktan dolayı ciltte meydana gelen çatlaklara karşı iyi gelir. Kasları, adaleleri açar. Saçların çıkmasını sağlar. Devamlı baş ağrısına, kaşıntıya, sivilcelere ve sara hastalığına karşı faydalıdır.

Sarımsak Yağı (Garlic Oil)

Sarımsak tüketenlerde, mide, bağırsak, prostat, gırtlak ve meme kanserinin daha az görüldüğü bildirildi. Sarımsağın yapısında bol miktarda su, şeker içeren karbonhidratlar, kükürt bileşikleri, protein, lif ve serbest amino grup asitler bulunmaktadır.

Sarımsağın ayrıca yüksek miktarda fosfor, potasyum, kükürt, çinko, orta miktarda selenyum, A ve C vitaminleri ile az miktarda da kalsiyum, magnezyum, sodyum, demir, manganez ve B kompleks vitaminlerini içermektedir Uygarlık tarihi boyunca sarımsağın tıp alanında özellikleri değerlendirilmiş ve birçok hastalığın tedavisi amacıyla kullanılmıştır.

Sarımsağın bugün de atardamarları etkileyen hastalıklar, kanser, bağışıklık sistemi bozuklukları ve ağrılı eklem hastalıkları gibi birçok kronik hastalığın önlenmesi ve tedavisi amaçlı kullanılmaktadır Sarımsağın en önemli biyokimyasal özelliklerinden biri, vücuttaki zehirli toksin maddeleri atmaya yardımcı olma (antioksidan) potansiyelidir.

Sarımsağın bu özelliğinin, içinde bulunan organik kükürt bileşiklerinden kaynaklandığı düşünülmektedir. Çiğ sarımsakta da antioksidan potansiyel vardır, ancak yüksek dozları kalp, karaciğer ve böbreğe toksin etkiler gösterebilmektedir

Sarımsak Hapı Garlica Nasıl Kullanılır?

Sabahları Kahvaltıdan 20 dakika önce 1 adet bol su ile alınır. Günlük kullanım 1 adettir. Her Kutu bir aylık kullanım içindir.

Yan Etkisi?

Bitkisel içerikli olduğundan herhangi bir yan etkisi yoktur.

Kimler Kullanamaz?

Hamile ve emziren kadınların kullanımı tavsiye edilmez.


Garlica Sarımsaklı Zayıflama Takviyesi Adlı Ürün Hakkında Yapılmış Yorumlar

BU ÜRÜN İÇİN YORUM YAPILMAMIŞ!
Sizde ürün hakkındaki düşüncelerinizi diğer ziyaretçilerimizle paylaşın, düşüncelerinizi yayınlayalım.
İlk Siz Yorum Yapmak İstiyorsanız, tıklayın.
Ödeme Seçenekleri ve Komisyon Oranları

Banka Havalesi İle %5 İndirimli Ödeme : 61,75 TL    

Kapıda Nakit Ödeme : 65,00 TL   
 

GARLICA SARıMSAKLı ZAYıFLAMA TAKVIYESI Adlı Ürüne Ait Görseller

Garlica Sarımsaklı Zayıflama Takviyesi

      ÖNERİ KUTUSU 
 
    Ürünümüz ile ilgili hatalı veriler olduğunu düşünüyorsanız şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla bize iletebilirsiniz.
   
     Aşağıdaki formda ilgili yerleri doldurarak/seçerek bu ürünle ilgili hataları veya isteklerinizi bize bildirebilirsiniz. Diğer sorularınız için ise İletişim ve Destek Formumuzu kullanabilirsiniz.
         
         
         
         
         

          Eklemek istediğiniz diğer yorumlarınızı aşağıda belirtebilirsiniz.
         
            Resmi Değiştir 
          Lütfen üstte gördüğünüz gördüğünüz rakamları giriniz.
 

              
 
 
 


Kamagra - Kamagra Jel - Kamagra Oral Jel - Geciktirici Sprey - Geciktirici - Ereksiyon Sağlayıcı - Rhino - Procomil - Procomil Sprey - Procomil Spray - Vega 100

Red Cialis Viagra - Cialis 30 - Delay 25000 - Delay 48000 - Max Man - MaxMan - Viga - Supra Pe - Cantharis D6 - Potioon Damla - Spanish Fly - Magna Rx