Alışveriş Sepeti

SEPETİNİZDE
Ürün Bulunmuyor!

Ürün Grupları

 
    ANA SAYFA > Cinsel İstek Artırıcılar > Bayan Cinsel İstek Artırıcı


 
   
Preseed Multi Use Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı Vajinal Jel

      Stok Durumu

Stokta Mevcut

      Marka

Preseed

      Stok Kodu

ec879

      Satış Fiyatı

130  TL

      Havale İle %5 İndirimli

123,50 TL
Ücretsiz KargoEn Uygun FiyatHızlı Gönderi


  Adet             
 
  Tanıtımını yaptığımız ürün hakkında; Nedir, kullanımı, eczane, eczanelerde, satış, sipariş, yorum, yorumları, yan etkileri, nasıl kullanılır, forum, nerden alınır, nerede satılır, satışı, siparişi, satın al, satış yerleri, fiyat, fiyatı, fiyatları, satın alma, satan eczaneler, eczanelerde satılan, doğal, bitkisel, faydaları, hakkında, içeriği, İstanbul, İzmir, bursa, adana, Antalya, Ankara, ilaç, kullanım şekli, ucuz, ürünleri. istanbul olmak üzere tüm semtlere Bakırköy, Bahçelievler, Fındıkzade, Fatih, Zeytinburnu, Cevizlibağ, Topkapı, Eyüp, Rami gibi Avrupa yakasındaki semtlere bir saat içinde teslimat yapılır. Anadolu yakasına Kadıköy, İçerenköy, Bostancı, Kartal, Pendik, üsküdar, Beykoz, kavacık semtlerine maksimum 3 saat içinde teslimat yapılır. Cinsel sağlık konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile sizlere hizmet vermeye 7/24 online satışımızla devam ediyoruz.
 
   

Preseed Multi Use Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı Vajinal jel

 

 

Preseed Nedir: Doğru bir şekilde vajinaya uygulandığında, hamile kalmaya çalışılan dönemlerde dahi sperme zarar vermeden, nemliliği tazeler. Artan vajinal kuruluk dönemlerinde, diğer benzeri vajinal nemlendiricileri-yağlandırıcıları kullanmaktan sakınılmalıdır.

Preseed Jel Kullananlar: Bebek sahibi olmaya çalışırken, çoğu vajinal jeller-nemlendirici, spermleri yavaşlatarak veya öldürerek yumurtaya ulaşmasını engellemektedir. Preseed Jel Sperm Dostu vajinal jel, benzersiz formülü ile spermlere zarar vermeyerek, bebek sahibi olma çalışmalarınıza önemli ölçüde yarar sağlamaktadır.

Laboratuar ortamında yapılan çalışmaların fotoğraflarında yer aldığı gibi, diğer nemlendiriciler ile Preseed jel içindeki spermlerin yüzme kabiliyetleri karşılaştırılıyor.

Preseed Multi Use Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı Vajinal Jel

Preseed Jel Kullananlar Kimlerdir: Açıklanamayan infertilite-(kısırlık, sebepsiz yere çocuk sahibi olamayan) hasta grubunda

IUI (aşılama), IVF (tüp bebek) ve ICSI (mikroenjeksiyon) tedavileri öncesinde

UI (aşılama), IVF (tüp bebek) ve ICSI (mikroenjeksiyon) tedavilerinde negatif sonuç almış hastaların bekleme süreçlerinde

Ovülasyon (yumurtlama) takibi için ultrason muayenesinde

Timed Intercourse (zamanlı cinsel ilişkiden kaynaklanan vajinal kuruluk)

IUI (aşılama) işlemi sırasında

IVF (tüp bebek) embriyo transferinde

ICSI (mikroenjeksiyon) embriyo transferinde

DİSPARONİ (ağrılı cinsel ilişki yaşayan) HASTALAR’ DA MENOPOZ SONRASI HASTA GRUBUNUN KURULUK TEDAVİSİNDE

Preseed vajina kuruluk için de en doğru çözüm

Pressed Hamile Kalmak için çaba harcayanlara özel üretilmiş bir üründür.  Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı - Sperm Dostu  " Vajinal Jel, sperme zarar vermeden en çok ihtiyaç duyulan yerde, içten bir nemlendirme sağlamaktadır. Hamile kalmaya çalışırken dahi güvenle kullanılabilir. Vajinal kuruluğun arttığı zamanlarda, diğer ürünler sperm üzerindeki zararlı etkilerinden dolayı kullanılmamalıdır. Çünkü Preseed  Vajinal Jelin benzeri ürünlere göre;

pH seviyesi, üretken servikal sıvıyla dengelenmiştir.

Sperme zarar vermeyen özel formülü patentle, Dünyada koruma altına alınmıştır.

Antioksidan desteği için DOĞAL Arabinogalaktan içerir.

İç uygulamayla vajina ve serviksi kaplar.

Klinik olarak test edilmiş ve doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Pressed Kullanımı: 40 gr.lık tüp olarak 6 adet plastik ve 9 adet plastik uygulama enjektörü bulunan ürünlerden oluşur. İlişki öncesinde, vajina içine uygulanmak istenildiğinde, ürün miktarı kullanıcı tarafından belirlenmektedir. ( Tavsiye edilen miktar 3 gr - 4 gr )

Preseed Jel  ihtiyaç duyulan yerde vajinal kuruluğu rahatlatmak amacıyla içten uygulama için önceden tasarlanan plastik uygulama enjektörlere sahiptir. İlişki öncesinde vajinal kuruluğu rahatlatmak için, Pre~seed vajinanın derinine kadar uygulanmalıdır. Böylece ürünün, vajina ve dış serviksi kaplaması sağlanmış olur.

1-) İlk kullanımdan önce, tüpün sızdırmaz kapağını çıkarın.

2-Preseed Jel cinsel birleşmeden 15 dk. Öncesine kadar uygulanabilir. Cinsel birleşmeden önce uygulanması Pressed in tüm vajinaya dağılmasına izin verir.

3-) Plastik enjektörü ucu tüpe doğru sıkıca çevirerek Preseed tüpüne yerleştirin.

4-) Nazikçe Preseed Jel i enjektöre sıkın, dolana kadar yada istene miktar elde edilene kadar sıkmaya devam ediniz. Tavsiye edilen miktar 3gm - 4gm dolma çizgisidir. Enjektörü tüpten ayırırken, ucunun yukarıya doğru olmasına dikkat ediniz, böylece ürün dökülmez. Her kullanımdan sonra tüpün kapağını kapatın ve alt kısmından itibaren tüpü kıvırın.

5-) Preseed Jel i enjektörde kullanmadan önce 30 dk. Fazla bırakmayınız. Bu demektir ki, Preseed' i enjektöre koyar ancak 30 dk. İçin de vajinaya uygulamaz iseniz, kullanılmayan Preseed' in çöpe atılması gerekir.

6-) Preseed' i uygulamak için enjektörü vajinada derine doğru yerleştirin. Bu ayakta dururken, sırt üstü yatarken veya tuvaletteki gibi otururken yapılabilir.

7-) Enjektörü tutarken yağlandırıcının vajinaya boşalması için yavaşça pistonu tamamen itiniz.

8-) Enjektörü vajinadan çıkarın.

9-) Vücudunuz için uygun miktarda nemi elde etmek için ürünü boşalttıktan sonra hafifçe ıkının. Bu vücudunuzun ihtiyaç duymadığı fazla Preseed' i çıkaracaktır. Gerekirse, uygulama sonrası vulvanızda kalan ürünü kâğıt havlu ile hafifçe silin.

Plastik enjektörler her kullanım sonrası atılabilir veya tekrar kullanım için yıkanabilir. Kullanılan enjektörü vajinadan çıkardıktan hemen sonra, pistonu çıkarın. Sabun ve su ile her iki parçayı yıkayın. Temiz akan su ile her iki parçayı iyice durulayın. Tozsuz bir ortamda, her iki parçayı temiz kuru bir bez üzerine koyun ve tamamen kurumasına izin verin. Kuruduktan sonra, piston tekrar takılarak, orjinal kutu içerisinde saklayınız.

Bebek sahibi olma çalışmalarında evde yapılacak olan ovülasyon(yumurtlama) takiplerinde, %99 doğruluk oranına sahip Babystart İdrardan Ovülasyon Testi veya tükürükten yapılan ve sınırsız kullanıma sahip Babystart FertilFocus Tükürükten Ovülasyon Mikroskobu kullanılması tavsiye edilmektedir.

Ayrıca, hamile olup olmadığınızı, 10 günden kısa bir sürede sonuç veren, yine %99 doğruluk oranına sahip Babystart Hamilelik Testi ile anlayabilirsiniz.

Preseed doğal vücut salgılarını (sekresyon) en iyi şekilde taklit edebilmek için vajinal kanalın içine uygulanacak şekilde tasarlanmıştır. Preseed' in ilişki öncesinde vajina içine doğru uygulanmasıyla birlikte, patentli antioksidan desteği olan arabinogalaktan bitkisi içeren özel formülü vajina kanalını ve servikal girişi kaplar. Bu da spermin, boşalmayla birlikte kendisi için en uygun ortama ulaşmasını sağlar.

Çocuk sahibi olmaya çalışan çiftler tarafından kullanılan özel ürünümüz Preseed, en çok ihtiyaç duyulan yerde ekstra nemlendirme sağlar. Doğal yolla hamile kalmak isteyen çiftlere yardımcı olur.

Preseed Jel Satın Al: www.eczanesiparis.com

Preseed Jel Fiyatı: 130 TL.

Preseed Jel Siparişi: 0212-587-66-44

 

Tanıtımını yaptığımız ürün hakkında; Nedir, kullanımı, eczane, eczanelerde, satış, sipariş, yorum, yorumları, yan etkileri, nasıl kullanılır, forum, nerden alınır, nerede satılır, satışı, siparişi, satın al, satış yerleri, fiyat, fiyatı, fiyatları, satın alma, satan eczaneler, eczanelerde satılan, doğal, bitkisel, faydaları, hakkında, içeriği, İstanbul, İzmir, bursa, adana, Antalya, Ankara, ilaç, kullanım şekli, ucuz, ürünleri.


Preseed Multi Use Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı Vajinal Jel Adlı Ürün Hakkında Yapılmış Yorumlar

BU ÜRÜN İÇİN YORUM YAPILMAMIŞ!
Sizde ürün hakkındaki düşüncelerinizi diğer ziyaretçilerimizle paylaşın, düşüncelerinizi yayınlayalım.
İlk Siz Yorum Yapmak İstiyorsanız, tıklayın.
Ödeme Seçenekleri ve Komisyon Oranları

Banka Havalesi İle %5 İndirimli Ödeme : 123,50 TL    

Kapıda Nakit Ödeme : 130,00 TL   
 

PRESEED MULTI USE DOĞAL YOLLA HAMILE KALMAYA YARDıMCı VAJINAL JEL Adlı Ürüne Ait Görseller

Preseed Multi Use Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı Vajinal Jel

      

Bayan Cinsel İstek Artırıcı 

  Golden Lovita Bayan Azdırıcı Damla

% 9 59 TL        

  Spanish Fly Bayan Azdırıcı Damla

% 6 50 TL        

  Golden Lovita Bayan Azdırıcı Damla Eczane

% 4 59 TL        

  Blue Drops Garantili Bayan Uyarıcı Damla 15 ml

% 3 40 TL        

  Green Temptation Bayan Azdırıcı Damla

% 3 165 TL        

  Cantharis D6 Bayan Cinsel İstek Artırıcı Ve Bayan Uyarıcı

% 3 50 TL        

  Preseed Multi Use Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı
  (Bu Ürünü Inceliyorsunuz)

% 2 130 TL        

  Potioon Bayan Azdırıcı Uyarıcı Cinsel İstek Arttırıcı Damla

% 2 79 TL        

  Potioon Bayan Azdırıcı Damla

% 2 79 TL        

  T-Top Kadınlar İçin Cinsel güç Artırıcı Viagra Tablet

% 2 95 TL        

  Gold Spanish Fly Bayan Cinsel Uyarıcı Damla

% 2 55 TL        

  USA Perfect Etkili Bayan Azdırıcı Damla 15 ml

% 2 85 TL        

  Eiffel Sexy Gum Bayan Azdırıcı Sakız

% 2 78 TL        

  S’xtiva Bayan Uyarıcı Jel

% 1 40 TL        

  Sex Sugar Bayan Azdırıcı Toz Şeker

% 1 50 TL        

  Spanische Fliege Bayan Azdırıcı Ve Cinsel İstek Artırıcı

% 1 40 TL        

  Vagifix Vajina Daraltıcı Bitkisel Jel

% 1 99 TL        

  İcariin-W Caplet – Orgazm ve Haz Artırmaya Yardımcı

% 1 59 TL        

  French Sexy Gum Bayan Azdırıcı Sakız

% 1 50 TL        

  Vagi Firming Vajina Daraltıcı Krem

% 1 99 TL        


ÖNERİ KUTUSU 
 
    Ürünümüz ile ilgili hatalı veriler olduğunu düşünüyorsanız şikayetlerinizi aşağıdaki form aracılığıyla bize iletebilirsiniz.
   
     Aşağıdaki formda ilgili yerleri doldurarak/seçerek bu ürünle ilgili hataları veya isteklerinizi bize bildirebilirsiniz. Diğer sorularınız için ise İletişim ve Destek Formumuzu kullanabilirsiniz.
         
         
         
         
         

          Eklemek istediğiniz diğer yorumlarınızı aşağıda belirtebilirsiniz.
         
            Resmi Değiştir 
          Lütfen üstte gördüğünüz gördüğünüz rakamları giriniz.
 

              
 
 
 


Kamagra - Kamagra Jel - Kamagra Oral Jel - Geciktirici Sprey - Geciktirici - Ereksiyon Sağlayıcı - Rhino - Procomil - Procomil Sprey - Procomil Spray - Vega 100

Red Cialis Viagra - Cialis 30 - Delay 25000 - Delay 48000 - Max Man - MaxMan - Viga - Supra Pe - Cantharis D6 - Potioon Damla - Spanish Fly - Magna Rx